Koszyk

NERKI I SASZETKI

W czasie wyjazdu i na co dzień przydają się nie tylko duże torby. Warto też mieć podręczne akcesorium, w którym można trzymać rzeczy potrzebne podczas krótkiego spaceru lub wycieczki krajoznawczej. Kiedy potrzebujesz tylko telefon, pieniądze i dokumenty, trzymaj je blisko. Pozwoli na to nerka turystyczna. To najwygodniejsza torebka podręczna dla kobiet i mężczyzn, która przydaje się w bardzo wielu sytuacjach. Wybierz saszetki w swoim stylu i ciesz się wygodą, jaką zapewniają.

Aktywne filtryNerki biodrowe i saszetki na szyję

Są takie rzeczy, z którymi nie rozstajemy się nigdy. Dokumenty, telefon i chusteczki dobrze jest mieć przy sobie w każdej sytuacji, także podczas spaceru zarówno po swoim mieście, jak i na wyjeździe. Saszetka na biodra jest w takiej chwili niezawodna. W naszej ofercie znajdziesz nerki męskie i damskie w różnych rozmiarach, które są niezwykle wygodne. Najmniejsze saszetki są doskonałe na krótkie wypady i w czasie wakacji, kiedy nie chcesz nosić dużych, nieporęcznych toreb. Wciąż są one na tyle duże, że zmieścisz w nich to, bez czego nie możesz się obyć na żadnym wypadzie. A jeśli wolisz wiszące torby, to idealna dla Ciebie będzie saszetka na szyję, która jest mała i bardzo wygodna. Kiedy nie potrzebujesz zabierać wielu rzeczy to saszetka na biodra lub szyję jest niezastąpiona. Jest z nią o wiele wygodniej niż z dużą torebką.

Saszetka na biodra damska i męska

Myślisz, że panowie nie powinni chodzić z torbami? Saszetka męska na biodra jest dowodem na to, że jednak powinni! Wystarczy, że wybiorą dla siebie najlepszy wzór. Naszym klientem może zostać każdy. Nie ma dla nas znaczenia, jakie kolory i wzory lubisz, a nawet to, jak duże są Twoje potrzeby. Mamy nerki damskie oraz męskie w wielu odsłonach: małe, duże, z różną ilością kieszonek, a każda z nich może mieć jeden z kilku wzorów. Bez trudu wybierzesz idealną dla siebie. Saszetki męskie pozwolą mieć zawsze pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. To rozwiązanie o wiele lepsze, niż noszenie telefonu w kieszeni spodni lub bluzy, z której może wypaść. Z nerką możesz wybrać się wszędzie. Masz w niej dobry dostęp do wszystkich swoich rzeczy, a saszetka na biodra zwiększa ich bezpieczeństwo - masz wszystko blisko przed sobą.

Saszetka na biodra dla każdego

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na płeć, potrzeby i upodobania. Mamy nerki biodrowe dla pań i panów, a ich rozmiary spełnią wszystkie potrzeby. Znajdziesz u nas saszetki małe i duże, z jedną dużą przegrodą lub kilkoma mniejszymi. Nie tylko będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, ale też uporządkujesz te rzeczy. Osobne przegrody pozwalają na przykład zabezpieczyć telefon, który nie jest narażony na kontakt z ostrymi rzeczami, takimi jak klucze. Dopasować saszetki nerki męskie i damskie do swoich potrzeb można też rozmiarem. Ich atutem jest pasek pozwalający regulować długość. W ten sposób jedną nerkę mogą nosić osoby z różnym obwodem w pasie. Każdemu będzie wygodnie, kiedy dopasuje długość do siebie. Pozwala też zmniejszyć ograniczenia - wybierasz nerkę, jaką chcesz, nie martwiąc się o zapinanie.