Koszyk

Filtruj według

SERIA

SERIA

POJEMNOŚĆ

POJEMNOŚĆ

KOLOR

KOLOR

tagi

    Nie określono jeszcze żadnych tagów.
PrestaShop

TERMOSY NA JEDZENIE

Jesteś miłośnikiem/miłośniczką podróży? Często nie ma Cię w domu, a chcesz w ciągu dnia zjeść ciepły i pełnowartościowy posiłek? Nasze termosy na jedzenie są właśnie dla Ciebie! Posiadamy wiele modeli termosów doskonałej jakości. Pozwalają one zabrać ciepły posiłek w każde miejsce. Są to przedmioty wielofunkcyjne. Praktyczność naszych termosów zdecydowanie ułatwi życie każdego pracującego, podróżującego, czy uczącego się. Umożliwia spożywanie ciepłych posiłków poza domem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świetnej jakości termosów. Gwarantujemy, że staną się one nieodłącznym elementem Twojego życia i utrzymują odpowiednie ciepło oraz świeżość wcześniej przygotowanych przez Ciebie posiłków. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się ich smakiem w dowolnym miejscu na świecie. Pozwól ułatwić sobie życie, dzięki wykorzystaniu naszych termosów na jedzenie.

Aktywne filtryJakie termosy na jedzenie posiadamy w naszej ofercie?

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli termosów na jedzenie. Termos SIGG Gemstore Food Jar Obsidian o pojemności 0,75 L posiada praktyczną nakrętkę, zintegrowany odpowietrzacz, składany stalowy Spork, czyli połączenie łyżki i widelca. Nakrętka spełnia funkcję talerza, co ułatwia jedzenie w każdym możliwym miejscu, nawet w trudnych warunkach. Występuje on w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i srebrnym. Decyzji naszych klientów pozostawiamy także dobór odpowiedniej pojemności termosu, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy termos o pojemności 0,5 L oraz 0,75 L. W naszej ofercie posiadamy również korki do termosów sprzedawane oddzielnie, umożliwiające wymianę tylko jednego elementu bez konieczności zakupu nowego termosu. SIGG termos na żywność Brushed+ Miska, to duży termos na jedzenie. Zapewnia on izolację próżniową, zimna lub ciepła jedynie przez długi czas. Posiada także praktyczny korek, który ułatwia chwyt. Postawa termosu została wykonana z materiału antypoślizgowego. W komplecie posiada składany talerz oraz łyżeczkę.

Jak można wykorzystać termosy na jedzenie?

Termos na jedzenie charakteryzują się niezwykłą praktycznością. Doskonale nadadzą się podczas codziennych czynności, takich jak np. wyjście do pracy, czy szkoły. Są niezbędnym elementem każdej dłuższej wyprawy, czy wycieczki i umożliwia zjedzenie ciepłego domowego posiłku nawet w wysokich górach, czy w środku wielkiego lasu. Wszystkie nasze termosy wyposażone są w talerz, miskę oraz sztućce, które nie wymagają dźwigania ze sobą dodatkowych przedmiotów. Każdy powinien posiadać w swoim domu tego typu akcesoria. Termos umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłku - zarówno wysokiej, jak i niskiej, przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również dobre kubki termiczne oraz menażki turystyczne.