Koszyk

WALIZKI NA KÓŁKACH

Często zdarza się, że walizki turystyczne trzeba transportować pieszo nawet na długich odcinkach drogi lub po schodach. Będzie to jednak wygodne i niemęczące, jeśli wybierzesz nasze walizki na kółkach. Możesz je ciągnąć, zamiast nieść, a jednocześnie podnieść bez trudu, kiedy będziesz tego potrzebować. Sprawdź, jakie korzyści mogą Ci dać te pakowne i dobrze wyglądające torby turystyczne.

Aktywne filtryWalizki turystyczne na kółkach każdą podróż uczynią łatwiejszą

Podróżowanie z dużym bagażem nie jest proste. Szczególnie wtedy, kiedy trzeba nieść torbę na ramieniu. Ułatwieniem są wówczas walizki turystyczne na kółkach. Zamiast dźwigać wszystko, co masz ze sobą, możesz ciągnąć bagaż na kółkach. To rozwiązanie wygodne, a dodatkowo nie powoduje Twojego zmęczenia. Nasze walizki na kółkach mają wysuwany uchwyt, pozwalający bezpiecznie i pewnie chwycić walizkę za rączkę. Możesz wybrać, czy wolisz walizkę z dwoma, czy czterema kółkami. Pierwsza opcja umożliwia ciągnięcie torby lekko pochylonej, co ułatwia dopasowanie wysokości idealnie do swoich potrzeb. Torby na czterech kółkach zwykle ciągnie się postawione pionowo. Jednak nie utrudnia to przemieszczania, bo i te można również pochylić. Utrzymanie walizki turystycznej w takiej pozycji nie wiąże się z dużym wysiłkiem. Co więcej, wygodnie podniesiesz torbę idąc schodami lub terenem nienadającym się do jazdy.

Wielkość, jakiej potrzebujesz od walizki na kółkach

Mamy świadomość, że sama wygoda to jeszcze nie wszystko, choć jest niewątpliwie najważniejsza. Nasza oferta da Ci jeszcze więcej. Wybierz walizki turystyczne na każdy wyjazd, dopasowując ich wielkość do swoich potrzeb. Pojemność naszych toreb zaczyna się od 30, a kończy na 110 litrach. Dzięki temu nasze walizki są doskonałe na długi urlop i wyjazd weekendowy. Ich zaletą jest też ilość przegródek, gwarantująca bezpieczne schowanie niezbędnych drobiazgów, a do tego wygodnie i w sposób, który umożliwi Ci szybkie znalezienie tego, czego potrzebujesz. Walizki turystyczne na kółkach mają wiele atutów, a obecność kół nie jest jedynym powodem, dla którego warto je mieć. Każdy wyjazd z nimi będzie lepszy, a bagaż dokładnie taki, jaki chcesz - praktyczny i modny!

Walizki turystyczne w Twoim stylu

Także wygląd, jaki nadajemy naszym torbom turystycznym, jest zachętą do ich posiadania. Oferujemy wiele wzorów, spośród których możesz wybrać najwygodniejszy dla Ciebie i najładniejszy model walizki. Kolory, jakie mają nasze walizki turystyczne to nie tylko te, które widzisz na tej stronie. Niemal każdy model występuje także w innych barwach, widocznych pod zdjęciem. Sprawdź szczegóły torby bagażowej, która Ci najbardziej odpowiada, aby zobaczyć, jak wygląda w innych odsłonach. Wachlarz możliwości, jaki oferujemy jest tak duży, że bez trudu wybierzesz coś dla siebie. Mamy walizki na kółkach odpowiadające potrzebom panów i pań, osób lubiących ciemne i jasne kolory, a także różny układ przegród torby. Wybierz swoją walizkę, która pokaże Twój charakter i sprawdzi się w podróży środkami komunikacji masowej - oryginalna walizka turystyczna nie zgubi się, a ryzyko zamiany jest znikome.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.