Koszyk

Aktywne filtryDlaczego warto kupić butelkę turystyczną?

Jak wiadomo, odpowiednie nawodnienie organizmu ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Wybierając się na miasto, na spacer, na siłownię, na wyprawę w góry czy gdziekolwiek indziej dobrze jest mieć przy sobie wodę. Im bardziej jesteśmy aktywni, tym więcej wody potrzebujemy. Ciągłe kupowanie wody w plastikowych butelkach może okazać się dość kłopotliwe, dodatkowo plastik wręcz zalewa naszą planetę, co sprawia, że poszukujemy alternatywnych opcji. Dobrze jest pomyśleć o zakupie butelki turystycznej. To wielorazowy pojemnik na wodę czy inne picie, dzięki czemu może służyć przez długi czas. Pozwala zapomnieć o wodzie w plastiku, która nie pozostaje neutralna dla naszego zdrowia. To świetny wybór dla osób, które przywiązują ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego i własnego zdrowia. Wszystkie nasze butelki podróżne to doskonała jakość, dlatego można mieć pewność wyboru znakomitych produktów.

Butelki podróżne - wyjątkowe modele w atrakcyjnych cenach

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele butelek podróżnych, które wprost zadziwiają swoją funkcjonalnością i designem. Wykonane są z różnych rodzajów tworzyw, dlatego każdy z naszych klientów może dokonać właściwego wyboru. Ogromną popularnością cieszą się butelki Sigg, a dokładnie model WMB Mountain. Są to butelki turystyczne wykonane z jednego kawałka aluminium, który może być poddany recyklingowi. Produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Wykazują szczelność i funkcjonalność. Wyposażone są w standardowy korek - adapter + Screw Top. Są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Co ważne, dają możliwość doskonałego przechowywania napojów, nie wpływając negatywnie na ich smak. Butelka Sigg występuje w wielu wersjach kolorystycznych, a także modelach, które wykonane są nie tylko z aluminium, ale również ze stali szlachetnej, idealnie sprawdzi się na wędrówkę, wycieczkę, na siłownię, a także do codziennego użytku.

Jaka butelka turystyczna będzie najlepsza?

Tak jak wspomnieliśmy, posiadamy w ofercie wiele butelek turystycznych wykonanych z różnorodnych materiałów, przyjaznych zdrowiu człowieka i środowisku. Ogromną popularnością cieszy się butelka Sigg termiczna. Jest to nowy produkt szwajcarskiej firmy SIGG. Butelki te produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiadają podwójne ścianki pokryte miedzią, dzięki temu napój przez kilka godzin może pozostać ciepły bądź zimny (napoje ciepłe: do 13 h, napoje zimne: do 24 h), w zależności od potrzeb. Warto wiedzieć, że butelka ta nie zawiera żadnych plastikowych części. Wyposażona jest w stalowy korek wykończony bambusem. Wszystkie materiały, które zostały wykorzystane do jej produkcji, nie zawierają BPA, dlatego są przyjazne dla człowieka. W ofercie naszego sklepu posiadamy również butelki dla dzieci wykonane z ultralekkiego trytanu. Są idealnie dopasowane do dłoni malucha, a ich wzornictwo przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy zadowolenie z jakości i funkcjonalności oferowanych produktów.