Koszyk

Aktywne filtryJak pomieścić wszystkie kosmetyki? Oferta organizerów na kosmetyki do walizki

Przed wyborem organizera trzeba zastanowić się, jakiej wielkości będzie cały bagaż. Istotne też jest określenie tego, jakim środkiem transportu będziemy się poruszać. W naszym sklepie mamy do wyboru sześć takich organizerów do kosmetyków, gdzie każdy z nich ma swój oddzielny jeden system pakowania z dostępnych trzech: Pack-It Original, Pack-It Specter, Pack-It Specter Tech. Warto skupić się na propozycjach, które oferuje sklep i przedstawić pokrótce te produkty.

Jaki organizer do kosmetyków wybrać? 

Organizer S do pakowania kosmetyków Eagle Creek Pack-It ORIGINAL™ Quick Trip idealnie nada się tylko na niezbędne rzeczy. Zapinany jest na główną kieszeń oraz boczną na suwak. Ma poręczny uchwyt oraz podszewkę, która ogranicza wchłanianie wody oraz powstawanie plam. Chociaż jeśli zdarzy się jakieś zabrudzenie, to nie trzeba się martwić, ponieważ z tego materiału łatwo jest je zmyć. Ten organizer na kosmetyki doskonale przyda się w Twojej walizce, pozwoli zachować porządek w jej wnętrzu.

Kolejny produkt, który jest do zaoferowania w naszym sklepie to organizer, ale tym razem znacznie większy. Organizer S do pakowania kosmetyków Eagle Creek Pack-It ORIGINAL™ On board to rozkładany oraz ultralekki organizer, w którym można zmieścić większą liczbę kosmetyków. Posiada nawet obrotowy haczyk, za pomocą którego można coś powiesić. Dodatkowo ma właściwości wodoodporne oraz zapobiegające powstawaniu plam. Jednakże w razie zabrudzeń jest łatwo zmywalny, a także można prać go w pralce. Specjalną korzyścią może być to, że jest wodoodporny i nie trzeba się martwić, że Twoje kosmetyki zostaną uszkodzone przez deszcz. Pojemność tego organizera wynosi 5,5 litra.

Organizer M do pakowania kosmetyków Eagle Creek Pack-It ORIGINAL™ Wallaby to już większa kosmetyczka na przedmioty, bo jej pojemność wynosi już 6,5 litra. Ten produkt posiada jedną główną komorę oraz sześć kieszeni, które znajdują wewnątrz. Pomimo swojej wielkości jest ultralekki i łatwy w przenoszeniu dzięki wygodnemu uchwytowi. Ta opcja również zawiera obrotowy haczyk, co pozwala na powieszenie organizera na kosmetyki w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest to, że ta kosmetyczka posiada jeszcze przeźroczystą, odpinaną saszetkę.

Następnym produktem jest Organizer XS do pakowania kosmetyków, bielizny Eagle Creek Pack-It Specter™ Cinch. Ta kosmetyczka różni się od wcześniejszych na pewno tym, że jest zamykana poprzez ściąganie sznurka. Zawiera ona w sobie sześć elastycznych kieszeni, w których można pomieścić kosmetyki. Materiał jest z jednej strony bardzo lekki, ale wytrzymały. Również jest wodoodporny i dla ułatwienia można ten organizer prać w pralce.

Kolejnym organizerem, który mamy do zaoferowania w naszym sklepie, jest zestaw butelek silikonowych S 4 szt. Eagle Creek Silicone Bottle Set. To organizer, który przyda się w niejednej podróży, zarówno dalekiej, jak i bliskiej. Składa się z czterech silikonowych butelek dwa razy po 59 ml oraz dwa razy po 88 ml. Natomiast całość przezroczystej saszetki wynosi 1 litr. Nie trzeba się martwić, że z butelek coś się wyleje, ponieważ są one zabezpieczone uszczelką chroniącą przed wyciekiem płynów. Saszetka posiada zamek, który szczelnie wszystko zabezpiecza.

Tak właśnie prezentuje się oferta organizerów na kosmetyki do walizki w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami i zamówienia czegoś dla siebie. Na pewno będziecie zadowoleni z jakości i organizer będzie służył Wam na długie lata.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.